DOBRY WYBÓR DLA TWOJEGO DZIECKA

GRYZZALE DAJĄ SIŁĘ
DO DZIAŁANIA NA DŁUŻEJ

Gryzzale dają dzieciom siłę do nauki, zabawy i sportu. Wspierają ich rozwój, by mogły poznawać świat. Dają energię do codziennych wyzwań na dłużej!
Gryzzale to mięsne przekąski, które smakują dzieciom. Są wygodne, można je zabrać ze sobą, dzięki czemu są zawsze pod ręką, gdy dziecko zgłodnieje.
Kabanoski to doskonała alternatywa do słodkich i słonych przekąsek. Zostały przygotowane z najwyższej jakości mięsa, mają wysoką zawartość białka. Zgodnie z oświadczeniem żywieniowym, białko jest potrzebne do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci.

STARANNIE WYSELEKCJONOWANY
SKŁAD NASZEJ PACZKI

Zależy nam na wspieraniu prawidłowego rozwoju dzieci. Wiemy, jak ważne jest dobre odżywianie! Przygotowując nasze produkty, robimy to z myślą o dzieciach. Dlatego korzystamy wyłącznie ze składników najwyższej jakości.

Dbamy o to, by w składzie nie znajdowały się sztuczne dodatki. Dlatego w nowej odsłonie nasze produkty nie zawierają dodatku konserwantów!

Gryzzale nie zawierają także fosforanów, glutaminianów, barwników i glutenu. Ponadto nasze kabanoski mają obniżoną zawartość soli i tłuszczów.

MIĘSO PEŁNI WAŻNĄ FUNKCJĘ 
W PRAWIDŁOWYM ROZWOJU DZIECKA

Mięso odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka, ponieważ stanowi źródło pełnowartościowego, łatwo przyswajalnego białka.

Dzieci potrzebują białka, jest ono niezbędne do prawidłowego rozwoju, zwłaszcza w okresie dorastania. Dzieci powinny spożywać średnio 1,1 g białka na 1 kg masy ciała. Paczka kabanosków lub paróweczek zaspokaja zalecane dzienne spożycie białka (przy wadze dziecka 19 kg).

Mięso zawarte w naszych produktach jest także źródłem żelaza i witaminy B12. Dowiedz się więcej o roli mięsa w diecie i rozwoju dziecka z tego artykułu.